KONST / Litografier / Färglitografi 13925234
nr 1392 5234
Ewert Karlsson EWK
(1918-2004), Sverige
Färglitografi, "Statsministrar". Signerad, numrerad 95/300, daterad 1989. Motivet: 49x51, yttermått inklusive ram: 62x66 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 26 april 2021
kl 19:28:26
21/4 08:01:26
500 kr
22/4 16:32:55
Ewert Karlsson EWK
Läs mer om Ewert Karlsson EWK